Čas na serveru 12:15:40

Otakar Nejedlý
Staroměstská mostecká věž

Id: 440704

Staroměstská mostecká věž

  •  / Staroměstská mostecká věž / Otakar Nejedlý

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2010x

Vyvolávací cena:

46 000