Čas na serveru 07:34:32

Otakar Průcha
Vesnička pod lesem

Id: 79501

Vesnička pod lesem

  •  / Vesnička pod lesem / Otakar Průcha

olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2080x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

18.5.2017, 20:00:00

12.5.2017 22:14 1 200 Kč