Čas na serveru 17:38:15

Otakar Španiel
Studie

Id: 83604

Studie

  •  / Studie / Otakar Španiel
  •  / Studie / Otakar Španiel
  •  / Studie / Otakar Španiel

uhel/tužka/papír, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2463x

Vyvolávací cena:

12.7.2017, 19:42:00

12.7.2017 19:36 1 500 Kč