Čas na serveru 15:15:41

Otakar Štáfl
Letní krajina

Id: 486404

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítky

zobrazeno: 310x

Vyvolávací cena: