Čas na serveru 18:39:38

Otakar Štáfl
Pohled do kraje

Id: 102402

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2167x

Vyvolávací cena:

3 633