Čas na serveru 07:25:54

Otakar Štáfl
Pohled do kraje

Id: 102402

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2178x

Vyvolávací cena:

3 633