Čas na serveru 17:37:59

Otakar Štáfl
Studie ke španělce

Id: 216505

Studie ke španělce

  •  / Studie ke španělce / Otakar Štáfl

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1649x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100