Čas na serveru 07:05:38

Otakar Švec
Nadšení

Id: 438501

Nadšení

  •  / Nadšení / Otakar Švec
  •  / Nadšení / Otakar Švec
  •  / Nadšení / Otakar Švec
  •  / Nadšení / Otakar Švec
  •  / Nadšení / Otakar Švec

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 43 cm, výška plastiky 37 cm, značeno a datováno na plintu, na podstavci znatelná absence původního štítku

zobrazeno: 3329x

Vyvolávací cena:

37 000