Čas na serveru 22:52:16

Othon Coubine
Francie

Id: 31610

Francie

  •  / Francie / Othon Coubine
  •  / Francie / Othon Coubine
  •  / Francie / Othon Coubine
  •  / Francie / Othon Coubine

litografie/papír, velikost tisku 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 479/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2510x

Vyvolávací cena:

7 390