Čas na serveru 09:28:59

Otto (Ota) Ottmar
Veletínské chalupy

Id: 1831

Veletínské chalupy

  •  / Veletínské chalupy / Otto (Ota) Ottmar

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:

2 100