Čas na serveru 00:18:35

Otto Peters
Odpočívající

Id: 254730

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Otto Peters

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 99 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1315x

Vyvolávací cena:
1 800

18 003