Čas na serveru 20:17:45

Pasta Oner
Bad Decisions

Id: 392302

Bad Decisions

  •  / Bad Decisions / Pasta  Oner

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:

12 000