Čas na serveru 09:21:01

Pasta Oner
...being alone

Id: 404204

...being alone

  •  / ...being alone / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 2433x

Vyvolávací cena:

28 000