Čas na serveru 13:47:55

Pasta Oner
DIAMOND II.

Id: 380301

DIAMOND II.

  •  / DIAMOND II. / Pasta  Oner
  •  / DIAMOND II. / Pasta  Oner
  •  / DIAMOND II. / Pasta  Oner

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 39 x 39 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát

zobrazeno: 14781x

Vyvolávací cena:

37 000