Čas na serveru 00:54:12

Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing

Id: 359001

  •  / For Those Who Came From Nothing / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

zobrazeno: 6844x

Vyvolávací cena:

11 000