Pasta Oner
God saves we spend
Id: 446604
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 120x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 556 Kč
2024,05-1,13,21,33,00
minimální příhoz 500 Kč