Čas na serveru 01:18:02

Pasta Oner
Havel (green/yellow) 2021

Id: 404201

Havel (green/yellow) 2021

  •  / Havel (green/yellow) 2021 / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 2227x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 56