Čas na serveru 02:49:56

Pasta Oner
I am the only thing

Id: 404206

I am the only thing

  •  / I am the only thing / Pasta  Oner

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně pečeť autora

zobrazeno: 1632x

Vyvolávací cena:

9 500