Čas na serveru 04:13:58

Pasta Oner
In God We Trust

Id: 469102

In God We Trust

  •  / In God We Trust / Pasta  Oner

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 2013)

zobrazeno: 2174x

Vyvolávací cena:

11 500