Čas na serveru 01:55:40

Pasta Oner
Last Day in Paradise

Id: 404210

Last Day in Paradise

  •  / Last Day in Paradise / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 5050x

Vyvolávací cena: