Čas na serveru 21:34:07

Pasta Oner
Succes is the best revange

Id: 447302

Succes is the best revange

  •  / Succes is the best revange / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno 2/25 vlevo dole, vlevo dole slepotiskové razítko, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:

16 500