Čas na serveru 20:21:11

Pasta Oner
Success

Id: 315401

Success

  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 2904x

Vyvolávací cena:

45 000