Čas na serveru 01:51:10

Pasta Oner
Success

Id: 392303

Success

  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, poškozené krycí plexi

zobrazeno: 1169x

Vyvolávací cena:

11 000