Čas na serveru 19:18:05

Pasta Oner
Thief

Id: 368801

Thief

  •  / Thief / Pasta  Oner
  •  / Thief / Pasta  Oner
  •  / Thief / Pasta  Oner

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2020, nerámováno

zobrazeno: 9325x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 81