Čas na serveru 15:34:22

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 390601

Václav Havel

  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 4182x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 60