Čas na serveru 07:07:58

Pasta Oner
Václav Havel 2021

Id: 446610

Václav Havel 2021

  •  / Václav Havel 2021 / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 4298x

Vyvolávací cena:

16 000