Pasta Oner
Václav Havel 2023
Id: 503101
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 756x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
2024,05-1,14,21,11,00
minimální příhoz 100 Kč