Čas na serveru 13:59:06

Patrik Saudek
Cigaretka 19

Id: 465102

Cigaretka 19

  •  / Cigaretka 19 / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 78