Čas na serveru 15:12:20

Patrik Saudek
Rohatá gazela L.A.

Id: 477206

Rohatá gazela L.A.

  •  / Rohatá gazela L.A. / Patrik Saudek

akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 498x

Vyvolávací cena:
9 500

27 000