Čas na serveru 15:33:09

Patrik Saudek
Srdíčko

Id: 477204

Srdíčko

  •  / Srdíčko / Patrik Saudek
  •  / Srdíčko / Patrik Saudek
  •  / Srdíčko / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 58,5 x 41 cm, značeno na levé straně, chráněno plexi, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 1067x

Vyvolávací cena:

14 500