Čas na serveru 14:40:32

Pavel Fleischmann
U stolu

Id: 60613

U stolu

  •  / U stolu / Pavel Fleischmann

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2242x

Vyvolávací cena:
500

3 001