Čas na serveru 21:31:13

Pavel Turjanský
Modrá pohoda

Id: 476403

Modrá pohoda

  •  / Modrá pohoda / Pavel Turjanský

akryl/plátno, rozměr 105 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, na levé straně stopy potřísnění vodou, po

zobrazeno: 229x

Vyvolávací cena:

4 700