Čas na serveru 11:49:12

Pavla Fořtová-Šámalová
Budva

Id: 187507

Budva

  •  / Budva / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1132x

Vyvolávací cena:
1 800

1 809

16.5.2019, 19:58:00

15.5.2019 20:20 1 809 Kč