Čas na serveru 15:12:30

Peter Dobiš
Majáles

Id: 429504

Majáles

  •  / Majáles / Peter Dobiš
  •  / Majáles / Peter Dobiš
  •  / Majáles / Peter Dobiš
  •  / Majáles / Peter Dobiš

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 466x

Vyvolávací cena:

9 100