Čas na serveru 07:22:43

Petr Matýsek
Spící dívka

Id: 208502

Spící dívka

  •  / Spící dívka / Petr Matýsek

olej/plátno, 74 x 96 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:

13 000