Čas na serveru 20:19:42

Petr Modlitba
Skoropták

Id: 404505

Skoropták

  •  / Skoropták / Petr Modlitba
  •  / Skoropták / Petr Modlitba
  •  / Skoropták / Petr Modlitba
  •  / Skoropták / Petr Modlitba

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena brožura Dinosauří rekordmani, kde je dílo publikováno

zobrazeno: 536x

Vyvolávací cena:

3 800