Čas na serveru 05:51:04

Petr Písařík
Květ

Id: 348501

Květ

  •  / Květ / Petr Písařík
  •  / Květ / Petr Písařík

kombinovaná technika/asambláž/plátno, rozměr 40 x 100 cm, značeno na zadní straně včetně datace

zobrazeno: 831x

Vyvolávací cena:

25 000