Čas na serveru 15:36:52

Petr Šmaha
Konflikt

Id: 1211

Konflikt

  •  / Konflikt / Petr Šmaha
  •  / Konflikt / Petr Šmaha
  •  / Konflikt / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, rámováno, lehce zvlněné plátno, původní stav

zobrazeno: 2053x

Vyvolávací cena: