Čas na serveru 10:59:23

Petr Šmaha
Piják

Id: 1729

Piják

  •  / Piják / Petr Šmaha
  •  / Piják / Petr Šmaha
  •  / Piják / Petr Šmaha
  •  / Piják / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 66,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, původní stav

zobrazeno: 1792x

Vyvolávací cena:

12 500