Čas na serveru 20:55:58

Petr Šmaha
Z protiválečného cyklu

Id: 1382

Z protiválečného cyklu

  •  / Z protiválečného cyklu / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, vystaveno na výstavě v Sofii, původní stav

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:
6 000

9 000