Čas na serveru 01:03:54

Philipp Albert Gliemann
Motiv z Orientu

Id: 434123

Motiv z Orientu

  •  / Motiv z Orientu / Philipp Albert Gliemann

kresba/sépie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1385x

Vyvolávací cena:

9 500