Čas na serveru 04:41:51

Pierre Alexandre Schoenewerk
Žena u fontány

Id: 303804

Žena u fontány

  •  / Žena u fontány / Pierre Alexandre Schoenewerk

bronzová plastika, celková výška 56 cm, značeno ve spodní části, dále značka litce, na povrchu drobné otěrky, stav viz foto, 19. stol.

zobrazeno: 4170x

Vyvolávací cena:

35 000