Čas na serveru 01:09:42

Pravoslav Kotík
Krajina

Id: 203801

Krajina

  •  / Krajina / Pravoslav Kotík
  •  / Krajina / Pravoslav Kotík
  •  / Krajina / Pravoslav Kotík

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 30 x 44 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:

4 100