Čas na serveru 04:11:20

Pravoslav Kotík
Na nádraží

Id: 220104

Na nádraží

  •  / Na nádraží / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 34 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 4154x

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Účastníci: 21