Čas na serveru 16:57:20

Pravoslav Kotík
Při rozhovoru

Id: 95303

Při rozhovoru

  •  / Při rozhovoru / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 50, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1479x

Vyvolávací cena:

3 700