Čas na serveru 05:54:54

Pravoslav Kotík
V nevěstinci

Id: 2301

V nevěstinci

  •  / V nevěstinci / Pravoslav Kotík

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobně zašpiněný papír, původní stav

zobrazeno: 1938x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

14.7.2015, 22:12:00

14.7.2015 20:52 1 200 Kč