Čas na serveru 08:25:11

Pravoslav Kotík
Vystoupení

Id: 95310

Vystoupení

  •  / Vystoupení / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, velikost listu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, list v horní části na několika místech poškozen, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3007x

Vyvolávací cena:

5.12.2017, 22:00:00

5.12.2017 21:08 1 500 Kč