Čas na serveru 16:50:02

Qiudo Roman Kocian
Žnečka

Id: 91002

Žnečka

  •  / Žnečka / Qiudo Roman Kocian

olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 1941, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:

1 700