Čas na serveru 05:53:42

R. Ducat
Konvolut dvou kusů

Id: 96202

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / R. Ducat

olej/dřevo, rozměr každého 21 x 31 cm, signováno, zaskleno, poškozené rámy, obrazy v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2119x

Vyvolávací cena:

12 000