Čas na serveru 16:20:31

Radim Malát
U okna

Id: 449104

U okna

  •  / U okna / Radim Malát
  •  / U okna / Radim Malát
  •  / U okna / Radim Malát

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1448x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 60