Čas na serveru 23:13:44

Richard Pollak
Konvolut 27 kusů

Id: 130418

Konvolut 27 kusů

  •  / Konvolut 27 kusů / Richard Pollak

kresby/papír, rozměry ve výřezu od 11,5 x 11,5 cm po 32,5 x 26 cm, některé kusy nesignované, některé listy drobně poškozeny, většinou paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 1420x

Vyvolávací cena:

4 600